خانه » درباره ما

درباره ما

 

سایت آموزشهای تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در سال 1394 فعالیت خود را در زمینه گسترش فرهنگ HSE در ایران آغاز نموده است.

در گام اول مدیریت سایت، همکاری خود را با جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، جهت طراحی دوره های آموزشی تخصصی HSE در بخشهایی مانند دوره های سازمانی که شامل کلاسهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) برای کارکنان صنایع و سازمانهای مختلف می باشد آغاز و در ادامه دوره های آموزش و تربیت افسران HSE را برای عموم افرادی که مایل به کار در این زمینه می باشند تدوین نمود. 

با برگزاری کلاسهای HSE با محوریت سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف و سایر شرکتهای معتبر داخلی و بین المللی و تدوین سرفصل برای دوره های تخصصی و دوره های درخواستی از طرف شرکتهای صنعتی و اداری، آنها جناب آقای مهندس صفاکار تصمیم بر راه اندازی سایت آموزشهای تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) با همکاری سایر دوستان متخصص گرفته که منجر به طراحی سایت www.hse-eng.ir گردید. 

این سایت شامل بخشهای مختلف مانند مقالات مرتبط با HSE،  فیلمهای آموزشی، معرفی کنفرانسها و همایشهای داخلی و بین المللی، گالری عکس دوره های برگزار شده و غیره می باشد. همچنین شبکه های اجتماعی مرتبط با مطالب آموزش HSE که لینک آنها در زیر آورده شده است نیز جهت رفاه کاربران گرامی تهیه شده تا دسترسی عموم به مطالب این سایت در کمترین زمان ممکن فراهم گردد.

تلگرام: @hseeng1

اینستاگرام: hseengineering

آپارات: www.hseeng.ir

با توجه به برگزاری دوره های مختلف ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) توسط شرکتهای گوناگون در سرتاسر ایران که برخی از آنها فاقد بازده مناسب و مدرک معتبر بوده و یا از مدرسین با تجربه و آگاه در این زمینه استفاده نمیکردند همچنین با توجه به گستردگی این علم در صنایع و سازمانها و نیاز به تربیت متخصصین در زمینه های مختلف HSE، مدیریت سایت تصمیم به شروع همکاری جهت آموزش و مشاوره با سازمانهای معتبر داخلی و بین المللی گرفته که نتیجه آن امضاء تفاهم نامه با شرکتها و سازمانهایی مانند جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و شرکت URS انگلستان جهت برگزاری دوره های آموزشی HSE و همچنین ارائه مشاوره های تخصصی استانداردهای بین المللی مانند ISO14001 ISO45001، OHSAS18001، HSE-MS، ISO9001 و سایر گواهینامه های معتبر گردیده است.