loading...

فروشگاه آنلاین

راهنمای نحوه اصلاح  طراحی فضای داخلی منزل  اگر بخواهید واقعاً تمام کارها را انجام دهید ، طراحی داخلی می تواند بسیار پیچیده باشد ، یا اگر بخواهید چند تغییر کوچک ایجاد کنید ، بسیار ساده است. نکته مهم این است که همه اینها تحت کنترل شما است. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه خانه خود را ، چه بزرگ و چه کوچک ، بهتر کنید ، باید به خواندن این مقاله ادامه دهید.   یک راه عالی برای زنده کردن یک فضای در غیر این صورت خسته کننده یا پیچیده ، ایجاد یک نقطه تمرکز در اتاق است. این نقطه کانونی به برجسته…

راهنمای نحوه اصلاح طراحی فضای داخلی منزل

راهنمای نحوه اصلاح  طراحی فضای داخلی منزل

 اگر بخواهید واقعاً تمام کارها را انجام دهید ، طراحی داخلی می تواند بسیار پیچیده باشد ، یا اگر بخواهید چند تغییر کوچک ایجاد کنید ، بسیار ساده است. نکته مهم این است که همه اینها تحت کنترل شما است. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه خانه خود را ، چه بزرگ و چه کوچک ، بهتر کنید ، باید به خواندن این مقاله ادامه دهید.

 

یک راه عالی برای زنده کردن یک فضای در غیر این صورت خسته کننده یا پیچیده ، ایجاد یک نقطه تمرکز در اتاق است. این نقطه کانونی به برجسته ترین فضا تبدیل خواهد شد و هر چیز دیگری که در اتاق است برای پشتیبانی از نقطه کانونی کار خواهد کرد. نقاط کانونی که باید در مورد کار در اطراف فکر کنید شامل شومینه ، پنجره ها ، آثار هنری و مبلمان باشکوه است.

 

با جستجوی نسخه های تخفیفی اقلام طراح ، هزینه های دکوراسیون داخلی خود را کاهش دهید. دکورهایی که نام یک طراح سطح بالا را به همراه داشته باشد می تواند گران باشد ، اما اغلب می توانید وسایل دکوراسیون مشابهی را که برچسب طراح را ندارند ، پیدا کنید. فقط در مواردی از مارک طراح استفاده کنید که با هزینه کمتر چیزی پیدا نشود.

 

قبل از شروع یک پروژه طراحی داخلی مطمئن شوید که امور مالی شما کار شده است. هرگز ایده خوبی نیست که کاری را شروع کنید که در نهایت بودجه شما ممکن است از آن پشتیبانی نکند. برای یک پروژه بدون استرس ، از قبل برنامه ریزی کنید تا قبل از صرف اولین دلار مطمئن شوید که طرح طراحی شما در بودجه شماست.

 

یک مضمون در ذهن داشته باشید. آیا رنگبندی خاصی وجود دارد که شما بیشتر از آن لذت ببرید؟ آیا به مبلمان یکپارچه سازی علاقه دارید؟ تصمیم گیری درباره یک موضوع قبل از اینکه حتی مرحله برنامه ریزی خود را شروع کنید می تواند در وقت و تلاش شما صرفه جویی کند. قبل از شروع برنامه ریزی برای آن مطمئن شوید که می خواهید برای چه کاری اقدام کنید.

 

یک نکته عالی در زمینه طراحی داخلی این است که در هنگام طراحی همیشه از فضا آگاه باشید. اگر با یک اتاق دیوانه شوید ممکن است در نهایت بهم ریخته شود. مهم نیست که اتاق چقدر زیبا و با دکوراسیون زیبا باشد ، اگر فضای کافی برای جابجایی وجود نداشته باشد ، کسی حتی زحمت ورود به آن را نخواهد داشت.

 

هر زمان که در یک اتاق دیوار آویز هستید ، بسیار مهم است که آن را در سطح چشم آویزان کنید تا بهترین اثر را داشته باشد. اگر هنر را خیلی بالا آویزان کنید ، خطر این را دارید که کل اتاق را از حالت تعادل خارج کرده و کوچک جلوه دهید.

 

یک نکته عالی در طراحی داخلی ، شروع به شکار عتیقه جات است. برای تهیه اشیای عتیقه جالب نیازی به پرداخت هزینه کل نیست. شما همیشه می توانید به فروشگاه های محلی بروید و سعی کنید با آنها داد و ستد کنید. چه کسی می داند ، شما ممکن است در پایان با چیزی مواجه شوید که بسیاری از مکالمات را برانگیزد.

 

اگر تمایل دارید اغلب اتاق های خود را دکوراسیون مجدد کنید ، عاقلانه است که مبلمان و دیوارهایی خنثی داشته باشید و سپس آنها را با لوازم جانبی رنگارنگ و چشم نواز تزیین کنید. به این ترتیب ، هنگام دکوراسیون بعدی اتاق خود ، فقط به جای طراحی مجدد اتاق ، فقط باید لوازم جانبی را تغییر دهید.

 

هنگام تزئین مجدد فضای خود ، همیشه به فروش مجدد فکر کنید. اگرچه شما می خواهید مدتی در خانه خود زندگی کنید ، ارزش فروش مجدد مهم است زیرا شرایط ممکن است تغییر کند. اگر رنگ های شما خیلی پررنگ باشد ، برای مزه خاص یا خیلی مد باشد ، می تواند بر ارزش فروش مجدد خانه شما تأثیر منفی بگذارد.

 

یک نکته عالی برای طراحی داخلی لایه بندی درمان های پنجره است. این به اتاق شما جلوه و احساس زیبایی بیشتری می بخشد. این همچنین مزیت اضافه شده ای دارد که به شما امکان کنترل بهتر نور طبیعی اتاق را می دهد زیرا یکی از لایه های شما می تواند محکم باشد.

 

اگر مقداری کار هنری برای قرار دادن در اتاق نشیمن خود دارید ، مکان خوبی برای قرار دادن یک مکان بزرگ پشت مبل بزرگ شماست. طول نقاشی باید حدود 3/2 طول کاناپه شما باشد. اگر بزرگتر یا کوچکتر باشد اشکالی ندارد اما این نسبت بهترین به نظر می رسد.

 

برای استفاده بیشتر از طراحی مهد کودک خود ، از عناصری استفاده کنید که ماندگار باشند. مبلمان و وسایلی با جذابیت کلاسیک بخرید که به طور یکپارچه از دوران کودکی تا سال های نوجوانی آنها تغییر کند. سپس می توانید با بالش ها ، تختخواب ها و دستمال هایی که مناسب سن هستند و راحت تر و ارزان تر تغییر می کنند لهجه کنید.

 

اگر خانه شما نور طبیعی زیادی ندارد ، ممکن است بخواهید دیوارهای خود را دوباره رنگ کنید ، به خصوص اگر آنها تاریک باشند. رنگ های تیره تمایل به جذب نور دارند در حالی که رنگ های روشن و روشن آنها را منعکس می کنند. دیوارهای خود را سفید رنگ امتحان کنید تا نور طبیعی تری در خانه خود داشته باشید.

نکته عالی برای بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک استفاده از آینه در طراحی است. آینه ها می توانند کوچکترین اتاقها را نیز عظیم جلوه دهند. برای افزودن جلوه ای چشمگیر ، نیازی نیست که آنها آینه های کف تا سقف باشند. آینه های کوچک آویزان در چندین مکان می توانند حتی یک اتاق کوچک را بزرگ جلوه دهند.

 

هر تصمیم طراحی را برای یک فضای کوچک می گیرید با دقت در نظر بگیرید. در صورت امکان ، همیشه قطعاتی را انتخاب کنید که بتوانند بیش از یک هدف داشته باشند. عثمانی که فضای ذخیره سازی را در خود جای داده است ، تختخواب زیر شلواری تعبیه شده در زیر یا میزی که می تواند وظیفه میز را دو برابر انجام دهد ، به از بین بردن شلوغی و استفاده بهینه از فضای شما کمک خواهد کرد.

 

اگر عاشق رنگ هستید ، حتماً بیش از حد این کار را انجام ندهید. رنگ در یک فضا عالی است ، اما زیاد بودن آن باعث می شود یک اتاق کوچک ، تنگ و شلوغ به نظر برسد. همچنین تغییر اتاقی پر از رنگ به ظاهری متفاوت دشوارتر است.

 

یک نکته عالی در زمینه طراحی داخلی این است که بیش از حد در روند فعلی خرید نکنید. گاهی اوقات افراد فقط باید آنچه را که شخص دیگری در اختیار دارد ، داشته باشند ، حتی اگر هزینه آن یک هزینه کل باشد. فقط برای داشتن فضایی با دکوراسیون زیبا نیازی به صرف هزینه های زیادی نیستید.

 

همانطور که در این مقاله می خوانید ، هرکسی هنگام انجام پروژه های طراحی داخلی خود اهداف مختلفی را در ذهن دارد ، بنابراین برخی از موارد برای شما مفید خواهند بود و برخی از موارد دیگر مفید نخواهند بود. اکنون آنچه باقی مانده این است که شما تصمیم می گیرید از نکاتی که می خواهید هنگام طراحی خانه خود استفاده کنید.

فروشنده بازدید : 128 سه شنبه 23 دي 1399 زمان : 20:6 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 29
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 10
 • آی پی دیروز : 36
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 111
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 506
 • بازدید ماه : 2,189
 • بازدید سال : 28,971
 • بازدید کلی : 30,060