loading...

فروشگاه آنلاین

فرش افشان، فرش ماشینی

در صورتی که می توانید نقش و نگارهایی زیبا از گل و بوته ها را در سرتاسر فرش به صورت پراکنده مشاهده نمایید که به زیباتر شدن فرش گل سرخ افزوده است . در طراحی این فرش سعی شده تا همانند سایر طرح های فرش افشان این خوشه ها در سرتاسر فرش گسترده و پخش شود. فرش افشان مشهد به راحتی با دکوراسیون داخلی منزل شما ست شده و هارمونی زیبایی را در بین سایر بخش ها به وجود می آورد. فرش زمینه روشن فضایی پرنورتر در منزل شما ایجاد میکند . در غیر اینصورت برای فرش هایی با نقطه کانونی مشخص، شما باید دقت زیادی برای هماهنگی دیزاین داخلی داشته باشید. خرید فرش مناسب از مهمترین کارها برای زیباسازی فضاهای داخلی منازل به حساب می آید. این فرش ها با بهترین نوع الیاف فرش بافته می شوند و از این نظر بی رقیب هستند. این قالی هزار و دویست شانه در دو رنگ زمینه اصلی شامل افشان گل سرخ کرم و افشان گل سرخ سرمه ای بافته می شود که رنگ زمینه کرم این فرش با انواع دکوراسیون ها ست شده و فضای خانه را بزگتر نشان می دهد ولی در عوض نسبت به رنگ زمینه سرمه ای، نگهداری آن سخت تر می باشد.

{در این طرح از گل های رز در سراسر فرش استفاده شده است.|از این رو زیبایی و کیفیت این فرش بی نظیر است.|کیفیت عالی این فرش با قیمت بسیار مناسب توام شده است.|فرش کاشان طرح افشان|فرش مشهد طرح افشان|فرش افشان سرمه ای کاشان}

فرش افشان کاشان700 شانه به همین دلیل تعادل رنگی فوق العاده ای در این فرش وجود دارد. در فرش 1200 شانه کاشان تراکم 3600 وجود دارد که برابر با فرش 90 رج دستباف است. به شکلی که در یک فرش چندین خشت وجود دارد که در هر خشت نقش متفاوتی بافته شده است. در این طرح از گل های رز در سراسر فرش استفاده شده است. از این رو زیبایی و کیفیت این فرش بی نظیر است. کیفیت عالی بافت در کنار طرح اصیل و سنتی سبب شده این فرش دستباف گونه و ریزبافت باشد. کیفیت عالی این فرش با قیمت بسیار مناسب توام شده است. اگر دکوراسیونی خلوت دارید با خرید این فرش می توانید جلوه ای عالی به آن بدهید. فرش افشان شاهان همانطور که از نامش مشخص است ، زیر مجموعه ای از فرش افشان کاشان به شمار می رود . یکی دیگر از عواملی که در قیمت تاثیر دارد، ابعاد فرش است که چون دارای مواد و الیاف بیشتری در صورت ابعاد بزرگتر خواهد بود، پس قیمت آن هم بیشتر است. رنگ بندی های معروف موجود در بازار عبارتند از 8 ، 10، 12 و 14 رنگ که هر چه تعداد رنگ مورد استفاده در فرش ماشینی بیشتر باشد، بنابراین قیمت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد.

طرح افشان از طرح های اصیل ایرانی است که از دیرباز مورد استقبال خریداران فرش ایرانی بوده است . قیمت فرش کاشان مدل افشان ، ۷۰۰ شانه تابع عوامل بسیاری است و هر نوع فرشی با هر نوع مواد اولیه و دستگاه بافتی، دارای قیمتی متفاوت با دیگر محصولات است. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و شرایط فروش نقد و اقساط و همچنین سرویس برای بازدید از فروشگاه با شماره 38437-021 تماس حاصل فرمایید. مورد سوم، تعداد رنگبندی مورد استفاده در فرش افشان است که بر قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت. می توانید فرش افشان شاهانه ۱۲۰۰ شانه را از طریق خرید فرش ماشینی آنلاین تهیه کنید و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. در زمان ثبت سفارش اینترنتی فرش در کاشان سرا این ابعاد را به صورت یادداشت به سفارش خود اضافه کنید. می توانید بازی ۸ رنگ زیبا و جذاب را در نقش و نگارهای این فرش مشاهده کنید. به طوری که احساس می کنید طراح از ابتدا تا انتهای طراحی دست خود را از روی کاغذ برنداشته است . هم چنین دارای نقش ترنجی بزرگ است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از این که مبلمان را بر روی فرش خانه خود چیده اید، به نظرتان آمده است که تقارن طرح فرش به دلیل این که بخش هایی از آن توسط اثاثیه خانه پوشیده شده است، به هم خورده است.

{فرش افشان کاشان700 شانه |فرش افشان درباری کاشان|خرید فرش کاشان طرح افشان}

این فرش ها کیفیت بسیار پایینی داشته و با فرش های درجه یک کاشان قابل مقایسه نیستند. فرش 1200 شانه طرح گل افشان زمینه اطلسی گل برجسته کاشان با بهترین کیفیت ممکن بافته شده است. اشراف بر بیش از 80 درصد تولیدات فرش ماشینی کشور را عهده دار است. هر طرحی که توسط مشتری گرامی پسند می شود به صورت ارسال رایگان و پرداخت وجه موقع تحویل به سراسر کشور ارسال می شود . فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ، فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2700 ، فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 كه بر پايه ی اين 5 مشخصه اصلي بيشترین توليدات فرش ماشينی صورت گرفته است . فرش کاشان طرح افشان در فرش ماشینی دارای شانه های مختلفی از قبیل افشان 700 شانه ، افشان 1000 شانه و افشان 1200 شانه هستند که با بالاتر رفتن تعداد گره ها یا همان تراکم فرش میزان ظرافت در فرش بیشتر میشود .رنگهایی که در فرش ماشینی افشان در شرکت صنایع فرش کاشان بافته میشود اکثرا شامل زمینه کرم . فرش 700 شانه به دلیل فروش بالایی که دارد در هر نوع طرحی بافته می شود.

فروشنده بازدید : 36 پنجشنبه 10 تير 1400 زمان : 10:34 نظرات ()

فرش وینتیج، فرش ماشینی

فرش طرح پتینهتراکم یا همان تراکم طولی فرش، از آن جایی که از اسمش پیداست، به تعداد گره در هر مترمربع در طول فرش میگویند. این فرش های مدرن کاشان با شانه و تراکم های متنوعی بافته می شوند. در فرش های وینتج به عمد شکل ظاهری فرش را شبیه به عتیقه و کهنه تغییر می دهند تا توجه خریداران را جلب کند. شاید ایده تولید این فرش با توجه به سلیقه برخی افراد عتیقه دوست ایجاد شد. وینتیج ( Vintage ) در لاتین به مفهوم اشیا عتیقه و قدیمی است. این عمل با استفاده از یک ماده شیمیایی معروف به پودر سفید گری انجام می شود. در گذشته این کار به جهت افزودن ارزش مادی فرش انجام می شد. در گذشته فرش های نو به منظور پا خوردن و کهنه شدن در محل های پر رفت و آمد پهن می شد. فرش های دستباف با گذشت زمان،ارزشمندتر می شوند همین موضوع سبب شده تا روش های کهنه کردن فرش دستباف، از سال های گذشته نیز مورد توجه قرار بگیرد. جنس غالب نخ تار و پود فرش 500 شانه پنبه است و تعداد رنگ های به کار رفته در آن 8 رنگ است . سرعت و سهولت کار در تولید انبوه اهمیت زیادی دارد.

{فرش طرح وینتیج|فرش پتینه طوسی|خرید اینترنتی فرش کهنه نما}

فرش پتینه در مشهدفرش ایرانی پر از زیبایی سحرگونه است، گویی در بهشت قدم گذاردهای؛ بهشتی با رنگهای سیمین و زرین فام که باغهای آن روح از سر بیننده برده، گویی در باغ بهشت جاودانی سیر و سیاحت میکند، با رنگهای درخشان و ناب و پیچش شاخ و برگها حرکت را در تار و پود فرش تداوم میبخشد. در واقع تولید کنندگان فرش های ماشینی به زیبایی فرش های وینتج (کهنه نما) روانه بازار کرده اند. اگرچه این فرش ها در گروه کفوش های فانتزی و مدرن قرار دارند ولی سابقه کهنه کردن فرش از دیرباز وجود داشته است. کهنه کاری یا پتینه یا وینتج همگی اشاره به تکنیکی دارند که در آن ظاهر فرش، همانند فرش های قدیمی است. معمولا زوج های جوان و افراد نوگرا و تحول طلب بیشتر از این گونه فرش ها استقبال کرده اند. این روزها طریقه رنگرزی نخ و بافت فرش در مقایسه با قبل، تفاوت کرده است و ظاهرا نیازی به این کار نیست. اصالت این کار به دلیل افزودن بر قیمت فرش نبوده ولی خود به خود فرش به نظر کهنه تر و در نتیجه با ارزش تر به نظر می رسید. ماده به کار رفته در دواشور کردن، ” هیپوکلریت کلسیم” نام دارد. و کلیه محصولات را در سریعترین زمان، با ضمانت کیفیت و قیمت به دست خریداران عزیز میرساند.

{خرید فرش ماشینی وینتیج|قیمت فرش کهنه نما|فرش های طرح پتینه}

امروزه با توجه به تغییر سبک دکوراسیون داخلی از سنتی به مدرن، ایده فرش ای کهنه نمای ماشینی نیز اجرا می شود. علاقمندان به طراحی مدرن با فرش های کهنه نمای ماشینی، ایده های خلاقانه تری را اجرا می کنند. باز هم ایده و خلاقیت تولیدکننده های فرش های ایرانی است که می تواند پاسخی برای این سوال باشد تا بتواند نیاز و خواسته مشتری را درک کرده و برای آن راهکاری اصولی پیدا کند. معمولا علاقمندان دکوراسیون سبک کلاسیک فرش های کهنه نما را بیشتر می پسندند ولی به علت ظاهر نفیس و خاص، این فرش ها در سبک جدید نیز دیده می شوند. از آن جایی که فرش در تمام خانه هایی ایرانی دیده می شود ما ایرانیان علاقه زیادی به داشتن فرش داریم و دوست داریم اطلاعات زیادی در مورد فرش وینتیج داشته باشیم. در واقع با استفاده از روش هایی ظاهر فرش به شکل کهنه و قدیمی تغییر می کند. با استفاده از فرش های کهنه نما همان زیبایی و جذابیت فرش دستباف در دکوراسیون وارد می شود. به همین دلیل امروزه کسانی که در تولید فرش فعالیت دارند ، فرش کهنه نما را از فرش نو و جدید تهیه می کنند و با استفاده از ترفند های خاصی اقدام به کهنه نما کردن فرش می کنند.

{فرش ماشینی طرح وینتیج|خرید فرش ماشینی پتینه|فرش مدل پتینه}

وینتیج در لغت به معنای سبک سنتی و قدیمی می باشد , فرش کهنه نما و یا وینتیج گونه ای جدید از انواع فرش های ماشینی هستند که همان طور که از سبک طراحی و نقش و نگار آن ها مشخص است , دارای طراحی های سبک سنتی فرش های ایرانی و کهنه را دارند که به فرش های کهنه نما معروف هستند , فرش هایی با سبک طراحی بافت قدیمی و اصیل ایرانی که با نگاه با آن ها این احساس به ما دست می دهد که مدت ها است از آن استفاده شده است بنابراین احساس ثبات و سنت به ما دست می دهد با استفاده از فرش وینتیج دکوراسیونی جذاب و عالی خواهیم داشت چون نوع طراحی آن ها به گونه ایست که چشم هر بیننده ای را جذب خود میکند و به واسطه نوع طراحی خاص خود میتوانند برای انواع دکوراسیون ها اعم از دکوراسیون های مدرن و کلاسیک استفاده شوند. همین موضوع باعث شده است تا امروزه برخی از شرکت ها به رسم ایام قدیم، اقدام به کهنه کردن فرش های ماشینی نو کنند تا خرید آن برای افراد با سطح درآمد معمولی امکان پذیر باشد.

فروشنده بازدید : 40 یکشنبه 30 خرداد 1400 زمان : 21:43 نظرات ()

فرش ماشینی مدرن، فرش ماشینی

اگر به دنبال این هستید که فرش ماشینی مدرن را با طرح های مختلف ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید، می توانید از قسمت فرش مدرن در فروشگاه اینترنتی دیجی فرش اقدام نمایید و از طرح های کم نظیر این فروشگاه دیدن فرمایید. پس فرش مدرن ترک در بازار که مشاهده می کنید، همان فرش های ایرانی هستند که با نخ ترک بافته شده اند. فرش سه بعدی برای تمام مکان های منزل مناسب است زیرا دارای طرح های متنوعی است که می تواند با انواع دکورها و رنگ ها مچ شود . یکی از دلایل این که گبه را برای اتاق پیشنهاد می کنیم لطافت و دوام آن است زیرا گبه ها را با نخ هیت ست تولید می کنند . از طرح های مناسب برای مکان های اداری است زیرا رنگ نسبتا تیره ای دارد و به خاطر این که اغلب دکوراسیون و ست های اداری تیره رنگ ، به رنگ های کرم قهوه ای و نسکافه ای است فرش سه بعدی طرح برگ ریزان مناسب مکان های اداری و تجاری هستند . برای چیدن هر سبکی از دکوراسیون به یک نوع از فرش نیاز است. به طور مثال برای دکوراسیون های کلاسیک از فرش هایی به شکل مستطیل استفاده می کنند و برای دکوراسیون های مدرن از فرش های فانتزی و گرد.

{هدف سرای فرش ایران در راستای رضایت مشتریان عزیز است .|فرش مدرن پذیرایی|خرید فرش ماشینی مدرن|فرش لاکچری جدید}

فرش فانتزی ارزان فرش هندتافت Hand Tufting Rug یا نیمه دست بافت را می توان فرشی مابین فرش ماشینی و فرش دستبافت در نظر گرفت. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که فرش ماشینی و دستبافت بعد از شستن به رنگ زرد دربیاید یا به اصطلاح زرداب شود. فرش ماشینی با تولیدات خاصی همچون فرش ماشینی 1200 شانه و یا فرش ماشینی 1500 شانه با تراکم بسیار بالا به رقابت با فرشهای نفیس دستبافت رفت تا این بار جامعه هدفش قشر متوسط و بالای جامعه باشد. پس مسلما هر چه فرش دارای شانه و تراکم بیشتری باشد، نقوش ظریفتر در عین حال با دوام تری دارد. فرش مدرن در جنس های مختلف با تراکم های متفاوت و همینطور طرح های بی نظیر و مدرنی که دارد دست مشتریان را در انتخاب فرش دلخواهشان را باز گذاشته است. هدف سرای فرش ایران در راستای رضایت مشتریان عزیز است . کیفیت شستشو توسط این دستگاهها بسیار بالا بوده و قطعاً رضایت مشتریان جلب خواهد شد. کسانی که در این خانه ها زندگی می کنند معمولا ترجیح میدهند که راه پله ها را مفروش کنند. اول از همه، اگر کف خانه و اتاق شما طوری است که هنگام راه رفتن روی آن سر و صدا تولید میشود، فرش میتواند عایق این صداها باشد.

{مدرن ترین فرش ماشینی|فرش لاکچری کاشان|فرش مدرن کاشان}

فرش کاشان نقشه سحر در رنگهای فیلی ، ابی و سرمه ای بافته میشود .جهت مشاهده رنگ بندی و همینطور خرید فرش روی نقشه فرش فوق کلیک کنید. نکته دوم در خرید فرش فانتزی اتاق خواب توجه به ضد حساست بودم آن است که از همه چیز مهم تر و قابل توجه تر است. این اتفاق به صورت محدود در داخل کشور نیز رخ داد اما بیشتر فرش های فانتزی را برای اتاق خواب و آشپزخانه استفاده می کردند . خرید فرش فانتزی کوچک برای اتاق خواب یکی از بهترین گزینه های موجود برا کفپوش اتاق خواب می باشد. هدف از این کار این است که فرش های مدرن طرفداران زیادی دارند و در بین ایرانی ها کم نیستند، با توجه به اینکه خیلی از افراد برای خرید هر کالایی دنبال بهترین آن هستند، ما تصمیم گرفتیم این مقاله را ترتیب دهیم تا شما بتوانید با بهترین فرش مدرن در ایران آشنا شوید.

فرش فانتزی ارزان بهترین قیمت انواع فرش ماشینی فانتزی در متنوع ترین طرح ها و رنگ های موجود را می توانید با یک تماس مطلع شده و از میان طرح های موجود انتخاب نمایید. البته نوع بی کیفیت فرش های مدرن هم در بازار هستند که تقلبی می باشند. در این قسمت ما به بهترین ، پرفروش ترین و پرکاربرد ترین فرش های فانتزی دسته اول یعنی فرش فانتزی ماشینی که جنس الیاف آنها از نوع مصنوعی است میپردازیم که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ رضایت مشتری بیشترین امتیاز را کسب کرده اند. هم چنین این فرش بیشتر مناسب فضاهای مدرن طراحی شده است. این نوع دستگاه، پس از به پایان رسیدن شستشوی فرش، وظیفه ی انجام آبگیری فرش را بر عهده دارد. دستگاه مجهز به دستگاه کنترل با سیستم plc بوده و سنسورهای کنترل سطح برای کنترل بهتر دستگاه برای جلوگیری از آسیب به قالیها و همچنین شستشوی بهتر کمک خواهند کرد. سرعت شستشوی این دستگاهها بالا بوده، به صورتی که زمان شستشوی یک فرش ۱۲ متری حداکثر ۴ دقیقه میباشد. همچنین این دستگاهها دارای برس سیلندری هستند که برای رفع آلودگیهای عمقی مورد استفاده قرار میگیرد و کارگیر آن ۴ متر است. مورد استفاده قرار میگیرد.

فروشنده بازدید : 39 شنبه 22 خرداد 1400 زمان : 13:54 نظرات ()

فرش مدرن، فرش ماشینی

یوزپلنگ که می بینید یکی از طرح های خاص در انواع فرش های سه بعدی است . هم چنین استفاده از طرح زیابی گلدانی از چشم بیننده دور نمی ماند .  اگر بخواهید دکوراسیونی شیک و مدرن برای فرزندتان ایجاد کنید کافی است به عناصری که در این فضا استفاده می کنید توجه کافی داشته باشید. اگر شما هم به هر دلیل قصد خرید گلیم فرش ماشینی دارید اما با توجه به تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها با خرید گلیم فرش با مشکل رو به رو شدهاید اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع گلیم فرش ماشینی و نکات مهمی که هنگام خرید گلیم فرش ماشینی باید به آن توجه کنید آشنا می کنیم. احتمالا دستگیرتان شده که مدلهای فانتزی در میان عروس و دامادها برای انتخاب مدل فرش اتاق خواب عروس پرطرفدارتر هستند.

فرش فانتزی ارزان"}> نسرین ظهیری. -همشهری،82/2/19 (جوان) 219 روشهایی برای ایجاد انگیزه مطالعه در فرزندان/محبوبه فولاد چنگ. فردوسی،2 239 رسانههای خبری،مستند 10 ارباب برای رسانههای آمریکا/نوشته grebenilK cirE . آسیا،82/2/8 241 اعلامیه سمینار بین المللی پیشبرد رسانههای مستقل و کثرتگرا در افغانستان:نظام رسانهای افغانستان پس از فروپاشی طالبان. اما در فرش های پرزبلند شگی این عدد حدود 40 تا 50 میلی متر است. در واقع زمانی که فرش را لمس می کنید نخ های خاب باید دانه دانه از زیر دست شما رد شود. رسالت،82/2/10 988 رادیکالها و فرصت از دست رفته/امیر محبیان. این محصول اثری است از شرکت «ساوین» که با عنوان طرح «شیوا» در اختیار علاقهمندان قرار میگیرد. چنان چه تمایل دارید تا از طرح ها و فرش های ما دیدن کنید و یا تمایل به دریافت مشاوره رایگان دارید حتما از وب سایت ما دیدن کنید. از ابعاد فرش گرفته تا الیاف استفاده شده در آن و نیز تراکم و شانه به کار رفته در طرح و نقشه ی آن، از عوامل تاثیرگذاری در قیمت هستند. دستگاه بافنده شونهر: شونهر یکی دیگر از دستگاه های بافنده قدیمی است که در صنعت فرش هنوز هم کاربرد دارد و از آن برای تولید فرش هایی با تراکم پایین مورد استفاده قرار می گیرد.</p><span style="display:block;clear:both;text-align:center"><b><blockquote>{همشهری،82/2/19 237 انحصار وسایل ارتباط جمعی/ایناسیو رامونه.|فرش مدرن تهران|فرش لاکچری ماشینی|فرش فانتزی ارزان}</blockquote></b></span><p>فرش های پلی استر به دلیل مواد پلاستیکی و نامرغوب موجود بوی پلاستیک یا مواد نفتی می دهد اما فرش های اکرلیک فاقد این بو می باشند. باید بدانیم که نخ های اکریلیک دارای پرز بیشتری نسب به بقیه ی الیاف هستند. براین اساس کیفیت بالای فرش های تولیدی سبب افزایش تقاضا برای آن ها گردیده است. آن چه که می تواند در خرید سرویس خواب تا حد زیادی قیمت آن را دستخوش تغییر کند. برای این کار به مبلمان و وسایل فضایی که قرار است فرش فانتزی را در آن جا قرار دهید نگاه کنید. کار و کارگر،82/2/20248 تلویزیونیترین جنگ جهان:نگاهی به پوشش رسانهای جنگ ویتنام درامریکا/محمد رضا نوروزپور. همشهری،82/2/21 245 پوشش خبری جنگ عراق،زیباسازی جنایات علیه مردم:عادیسازیجنایات جنگ توسط وسایل ارتباط جمعی امریکا و انگلیس/جان پیگلر;مترجم علی اکبر جعفری. همشهری،82/2/19 237 انحصار وسایل ارتباط جمعی/ایناسیو رامونه. برای انتخاب رنگ فرش بهتر است دارای طیف رنگی تیرهتری نسبت به سایر وسایل دکوراسیون، مبلمان و پرده منزل شما داشته باشد. باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که فرشی با رنگ غالب ساختمانتان انتخاب کنید و فرشی که می خرید نباید از لحاظ رنگی تفاوت آنچنانی با کل دکور داشته باشد .</p><span style="display:block;clear:both;text-align:center"><b><q>{این فروشگاه، به کشورهای مختلف صادر می شود.|از نخ پلی استر میباشد.|خرید فرش ماشینی مدرن|مدرن ترین فرش ماشینی|فرش فانتزی طوسی رنگ}</q></b></span><p>فرش ماشيني مناسب براي اتاق خواب فرش هایی با طیف رنگی آبی، سبز، صورتی و لیمویی است زيرا اينگونه فرشها موجب آرامش شما هنگام خوابيدن مي شود. این نوع فرشها در ترکیه و کشورهای اروپایی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . در این نوع از فرش ها گره ها به یک دیگر بسیار نزدیک می باشند که این به معنی فشرده تر بودن فرش می باشد . محصولات <strong>فرش مدرن</strong> این فروشگاه، به کشورهای مختلف صادر می شود. چراکه این <strong><A href="https://digifarsh.com/shop/machine-carpet/modern-and-fancy-carpet/"  Rel="nofollow">فرش فانتزی کاشان</A></strong> از نخ پلی استر میباشد. الیاف فرش می تواند پلی پروپیلن، بی سی اف، ورجین، اکریلیک، پشم و یا ابریشم باشد. فرش شگی فرش شگی از الیاف اکرولیک و یا سایر الیاف بافته میشود ویژگی مهم آن پرزهای بلند آن است. به همین دلیل در این مقاله بر آن شده ایم برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان و خوانندگان عزیز درباره انواع <strong>فرش مدرن</strong> و فانتزی صحبت کنیم و هر کدام از آنها را بر اساس نوع بافت ، جنس نخ ، قیمت بازار و رنگ بندی معرفی کنیم . فروشگاه فرش عالی قاپو سعی نموده تا این محصولات گرانبها از فرش ماشینی خود را با کمترین میزان قیمت و در عین حال با بهترین کیفیت به دست مشتریان گرامی برساند.</p>

فروشنده بازدید : 46 شنبه 22 خرداد 1400 زمان : 13:12 نظرات ()

فرش سه بعدی، فرش ماشینی

در این مرحله، طراح با توجه به سلیقه و خلاقیت خود، جاهای مختلف فرش را باز هم رنگ میکند تا فرش کهنهنما، به صورت دلخواه در بیاید. البته بسیاری از فاکتورهای دیگر در خصوص خرید این محصول مطرح است که در بخش های مختلف مقاله آن ها را مطرح کردیم. یکی از شاخه های پر فروش و محبوب فرش ماشینی و به خصوص فرش کاشان دسته فرش ماشینی 700 شانه است . فرش ها به خصوص فرش های ابریشمی می توانند به شکل های مختلفی در دکوراسیون داخلی خانه حضور پیدا کنند. این فرش دارای کیفیت بافت بالا و درجه یک است که محصولات آن تراکم بالایی دارد و دارای انواع فرش 1000 شانه با تراکم 3000 می باشد. فرش ماشینی 700 شانه واقعی دارای شانه 700 گره و تراکم 2100 تا 3000 گره می باشد . آن ها می توانند فرش های ایرانی باشند که بر روی زمین می نشینند و کف خانه را به تابلوی هنری زیبا و فاخری تبدیل می کنند، یا می توانند گلیم ها و جاجیم هایی باشند که تبدیل به کوسن و پوف های می شوند و زیبایی اصیل ایرانی را مهمان خانه می کنند. ما فقیرها که حرفامون همش تلخه از بی خونه بودن و اوارگی تا با گریه سرگذاشتن رو زمین شبها .

{بیشتر کهنه به نظر برسد.|کهنه به خود بگیرد.|فرش ماشینی ساده|مدل فرش سه بعدی|گلیم فرش ارزان قیمت}

فرشمدرنظاهر خاص این فرشها سبب شده است تا آنها با هر دکوراسیون و سلیقهای جور باشند. این فرآیند تولید سبب میشود تا فرش وینتیج را در انواع رنگها و طرحها در بازار ببینید. علی اکبرپور. -ترجمان سیاسی،311 1417 افغانستان:از پیروزی تاکتیکی تا پیروزی استراتژیک/مترجم ک. فخر طاولی. -ترجمان اقتصادی،183 2076 آلمان-اوضاع اقتصادی آلمان و پسلرزههای یازده سپتامبر/مترجم ا. این کار سبب میشود تا فرش بیشتر کهنه به نظر برسد. این کار سبب میشود تا محصول خروجی، ظاهری شبیه به فرش کهنه داشته باشد. فرش های کهنه نما دارای طرفداران فراوانی در ترکیه و کشورهای اروپایی دارد. در قدیم، برای این کار، فرش نو را جلوی آفتاب پهن میکردند و پس از گذشت مدتی آن را با خاکستری میشستند تا با از بین رفتن رنگ برخی از قسمتهای آن، فرش قیافهی کهنه به خود بگیرد. میتوانید در صورتی که کارگاه مناسبی پیدا کردید، فرش دلخواه خودتان را انتخاب کنید و به آنها تحویل دهید تا یک فرش کهنهنما، با طرح دلخواه تحویل بگیرید.

سپس فرش به داخل کارگاه منتقل میشود. برای همین است که به آن فرش کهنهنما نیز گفته میشود. وقتی صحبت از یک فرش ابریشمی می شود همه ی ما ناخود آگاه آن را کالایی لوکس و متناسب با دکوراسیون به سبک کلاسیک تصور می کنیم. باید بگوییم که در واقع این تصور بسیار درست است. برای این کار، ابتدا محلولی به نام هیپوکلریت کلسیم درست میشود. برخی مدل ها دارای دراوری زیبا و جادار درون خود، طبقات متعدد داخلی برای چیدن وسایل و خرده ریزهای شخصی، آویز لباس و بسیاری امکانات دیگر هست که تمامی اینها توسط چند درب بزرگ پوشانده می شوند حتی دروار درون آن. در تمام دنیا برای یک فضایی با سبک و سیاق کلاسیک فرش ایرانی بهترین گزینه محسوب می شود و نوع ابریشم آن بهترین گزینه ی برای فضای کلاسیک محسوب می شود. انتخاب یک فرش خوب می تواند نقش موثری در زیبا سازی فضای دکوراسیون ما داشته باشد، امروز می خواهیم گونه ی محبوب تر فرش، یعنی فرش ابریشم در دکوراسیون داخلی را بررسی کنیم با ما همراه باشید. یا ، ما می توانیم با شما کار کنیم تا با خدمات سفارشی خود چیز کاملا جدیدی ایجاد کنیم. در مرحلهی بعدی فرش را جلوی نور آفتاب پهن میکنند تا کمی بیشتر رنگ آن بپرد.

{را به آزمایشگاه برده و آن را آزمایش کنید.|عکس گلیم فرش جدید|فرش خارجی فانتزی|فرش مدرن کاشان}

با استفاده از محلولی شیمیایی به نام هیپوکلریت کلسیم، فرش شستشو میشود تا رنگ آن بپرد و کمرنگتر و کمرنگتر شود. در مرحلهی بعدی فرش را تا میکنند و با استفاده از دستگاه غلتکمانندی آنقدر آن را میچرخانند تا سطح آن ساییده شود. این فرشها هم از لحاظ ظاهری شیک هستند و هم از آن جایی که برای ساخت آن از هنر دستی استفاده شده است، دارای ارزش معنوی نیز هستند. در باغ های ایرانی علاوه بر عمارت یا کوشک اصلی بناها سر در هم بود که در حقیقت بیرونی باغ یا محل پذیرایی محسوب می شد. تنها راهی که می توانید متوجه شوید در نخ خواب فرش پلی پروپیلن استفاده شده، این است که مقداری پرز فرش را به آزمایشگاه برده و آن را آزمایش کنید. از دیگر مزایای سرای فرش ایران خرید فرش بدون واسطه و فروش اینترنتی فرش است که با مراجعه به سایت سرای فرش ایران و انتخاب فرش مورد نظر خود می توانید آن را سفارش دهید .

فروشنده بازدید : 41 چهارشنبه 19 خرداد 1400 زمان : 18:44 نظرات ()

مشاوره برای هر کسی که با شرکتهای تمیز کننده فرش سروکار دارد

مشاوره برای هر کسی که با شرکتهای تمیز کننده فرش سروکار دارد

فرش شما روز به روز برای شما سخت کار می کند. با گذشت زمان ، آلودگی ها و لکه ها اجتناب ناپذیر هستند و می توانند فرش شما را فرسوده و کسل کننده نشان دهند. شما باید یک شرکت معتبر شستشوی فرش استخدام کنید تا فرش خود را کاملاً تمیز کند تا دوباره در آن نفس بکشد. این مقاله را بخوانید تا بفهمید چطور می توانید یک شرکت مناسب برای این شغل پیدا کنید.

وقتی به فکر استخدام یک شرکت نظافت برای تمیز کردن فرشهای خانه خود هستید ، بررسی کنید که آیا آنها دارای پروانه کسب معتبر هستند. بعضی از شرکت ها معتقدند چون تمیز کردن فرش کار بی مهارت است ، بنابراین مجبور نیستند مجوز فعالیت تجاری را داشته باشند. اگر مشکلی در کار آنها در خانه شما وجود داشته باشد ، می تواند شما را آزار دهد.

فروشنده بازدید : 67 دوشنبه 30 فروردين 1400 زمان : 22:31 نظرات ()

با این نکات بهترین معاملات را پیدا کنید

با این نکات بهترین معاملات را پیدا کنید

آیا برای جلوگیری از ازدحام مردم در فروشگاه و یا پس انداز زیاد ، مرتباً به صورت آنلاین خرید می کنید؟ آیا شما توانسته اید محصولات غیرمعمول را بدون سرقت از فروشگاه به فروشگاه دیگر پیدا کنید؟ واقعاً ممکن است اگر به درستی انجام شود ، خرید اینترنتی می تواند بدون درد باشد.

فروشنده بازدید : 71 جمعه 27 فروردين 1400 زمان : 15:13 نظرات ()

با این نکات طراحی داخلی یک خانه شیک ایجاد کنید

با این نکات طراحی داخلی یک خانه شیک ایجاد کنید

آیا به دنبال روش های خلاقانه برای بهتر جلوه دادن خانه خود از طریق طراحی داخلی هستید؟ آیا دانش کافی برای کمک به شما در ایجاد این تغییرات را ندارید؟ اگر چنین است ، به خواندن ادامه دهید زیرا مقاله زیر روش های بسیاری را به شما ارائه می دهد که ساده است و به خانه شما ظاهر جدیدی زیبا می بخشد.

یک راه عالی برای زنده کردن یک فضای در غیر این صورت خسته کننده یا پیچیده ، ایجاد یک نقطه تمرکز در اتاق است. این نقطه کانونی به برجسته ترین فضا تبدیل خواهد شد و هر چیز دیگری که در اتاق است برای پشتیبانی از نقطه کانونی کار خواهد کرد. نقاط کانونی که باید در مورد کار در اطراف فکر کنید شامل شومینه ، پنجره ها ، آثار هنری و مبلمان باشکوه است.

فروشنده بازدید : 66 سه شنبه 24 فروردين 1400 زمان : 23:25 نظرات ()

خانه خود را درست کنید و خانه ای را که آرزو داشته اید به دست آورید

خانه خود را درست کنید و خانه ای را که آرزو داشته اید به دست آورید

رسیدگی به پروژه های بهسازی منزل چیزی است که می تواند مزایای ملموسی برای شما و خانواده شما به همراه داشته باشد. بهترین شرط شما برای موفقیت داشتن دانش صحیح است. با پیشنهادهایی که به تازگی خوانده اید ، باید آمادگی بیشتری برای برنامه ریزی و اجرای یک پروژه عالی برای بهبود خانه خود داشته باشید.

هنگام تعویض تیغه های چاقوی ابزار خود از خود محافظت کنید. هنگام تغییر تیغه ، قبل از انداختن تیغه در سطل زباله ، نوار را به دور تیغه قدیمی بپیچید. با این کار لبه های تیز تیغه پوشانده می شود. هنگام بیرون آوردن سطل زباله ، یا بسته بندی سطل زباله ، لبه های تیز با نواری که دور آن پیچیده شده است نمی توانند به کسی صدمه بزنند.

فروشنده بازدید : 68 چهارشنبه 18 فروردين 1400 زمان : 22:7 نظرات ()

فرش شما کثیف به نظر می سد

فرش شما کثیف به نظر می سد

 در برهه ای از زندگی هر صاحب خانه ، آنها به فرش های خود تمیز می شوند. فرش ها از گرفتن نشت گرفته تا جمع آوری خاک به مرور زمان کدر ، تیره و کثیف می شوند. برای رفع موفقیت آمیز این مشکل ، به یک سرویس تمیز کردن فرش نیاز است. نکات زیر به مالک خانه کمک می کند یک قالیشویی استخدام کند.

فروشنده بازدید : 138 جمعه 26 دي 1399 زمان : 11:12 نظرات ()

از کجا فرش ماشینی جدید بخرم؟

از کجا فرش ماشینی جدید بخرم؟


خرید فرش ماشینی جدید یکی از سوالات کاربران اینترنت می باشد که برای خرید فرش ماشینی کاشان آن را از ما سوال می کنند.در این مقاله می خواهیم شما را با فروشگاه اینترنتی فرش کاشان آشنا کنیم تا بتوانید با چند کلیک ساده فرش خود را از طریق اینترنت خریداری کنید. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید. تا شما را با این نکات آشنا کنیم.

فروشنده بازدید : 129 پنجشنبه 25 دي 1399 زمان : 23:43 نظرات ()

بهترین نکات و نکات برای صرفه جویی در هزینه آنلاین

بهترین نکات و نکات برای صرفه جویی در هزینه آنلاین

 خرید آنلاین یکی از راحت ترین و راحت ترین راه ها برای یافتن وسایلی است که شما نیاز یا مورد نظر خود را دارید. علاوه بر مقایسه آسان فروشندگان مختلف ، می توانید حسابی راه اندازی کنید که کارت خود را بدون درخواست اطلاعات به طور خودکار شارژ کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آنلاین به ادامه مطلب بروید!

فروشنده بازدید : 115 چهارشنبه 24 دي 1399 زمان : 21:3 نظرات ()

راهنمای نحوه اصلاح طراحی فضای داخلی منزل

راهنمای نحوه اصلاح  طراحی فضای داخلی منزل

 اگر بخواهید واقعاً تمام کارها را انجام دهید ، طراحی داخلی می تواند بسیار پیچیده باشد ، یا اگر بخواهید چند تغییر کوچک ایجاد کنید ، بسیار ساده است. نکته مهم این است که همه اینها تحت کنترل شما است. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه خانه خود را ، چه بزرگ و چه کوچک ، بهتر کنید ، باید به خواندن این مقاله ادامه دهید.

فروشنده بازدید : 120 سه شنبه 23 دي 1399 زمان : 20:6 نظرات ()

اکنون با این نکات ساده خانه خود را بهبود ببخشید

اکنون با این نکات ساده خانه خود را بهبود ببخشید

 بهسازی منزل راهی عالی برای جدیدتر جلوه دادن خانه شما است. شما می توانید با پوشش جدید رنگ دیوارهای خود را بیشتر زنده نگه دارید ، با افزودن عایق بیشتر و سایر موارد در هزینه های گرمایش صرفه جویی کنید. اگر می خواهید در مورد بهسازی منزل توصیه کنید ، این مقاله را بخوانید.

فروشنده بازدید : 117 دوشنبه 22 دي 1399 زمان : 23:46 نظرات ()

نکات ساده و موثر در مورد تمیز کردن فرش شما

نکات ساده و موثر در مورد تمیز کردن فرش شما

 اگر در خانه فرش دارید ، می دانید که برای تازه نگاه داشتن به تمیزکاری منظم نیاز دارد. این کار بهتر است توسط یک سطح تمیز کننده فرش انجام شود. با وجود مشاغل نظافتی زیاد ، چگونه می توانید مطمئن باشید که بهترین شرکت را استخدام می کنید؟ برای چند نکته این مقاله را بخوانید.

فروشنده بازدید : 131 یکشنبه 21 دي 1399 زمان : 7:47 نظرات ()

نکاتی که در خرید آنلاین شما کمک می کند.

نکاتی که در خرید آنلاین شما کمک می کند.

 اگر می خواهید بیشتر درباره خرید آنلاین بیاموزید ، مقاله مناسب را می خوانید. چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید یاد بگیرید تا از داشتن تجربه صحیح اطمینان حاصل کنید. شما نمی خواهید اشتباهات پرهزینه ای انجام دهید یا چیزی را اشتباه درک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آنلاین به مطالعه ادامه دهید.

فروشنده بازدید : 136 شنبه 20 دي 1399 زمان : 9:17 نظرات ()

برخی ایده ها برای اینکه فضای داخلی خانه شما به زیبایی خانه های لاکچری تبدیل شود

برخی ایده ها برای اینکه فضای داخلی خانه شما به زیبایی خانه های لاکچری تبدیل شود

 بسیاری از افراد می خواهند ظاهر خانه خود را به روز كنند ، اما آنها به اشتباه تصور می كنند كه هزینه تغییرات بسیار زیاد است. خوشبختانه پروژه های بسیار خوبی برای طراحی وجود دارد که می توانید انجام دهید و فقط به بودجه کمی نیاز دارد. این مقاله نکات بسیار خوبی را به شما می آموزد که بانک را شکست نمی دهد.

فروشنده بازدید : 367 جمعه 19 دي 1399 زمان : 9:30 نظرات ()

بهترین فرش ماشینی چه مارکی است؟

بهترین فرش ماشینی چه مارکی است؟

 

 

 

بهترین فرش ماشینی چه مارکی است؟ یک سوال پر پرسش از سوی کاربران اینترنت می باشد که هنگام خرید اینترنتی فرش آن را می پرسند. ما در این مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم پس با ما همراه باشید.

 

 

فروشنده بازدید : 114 پنجشنبه 18 دي 1399 زمان : 19:55 نظرات ()

مشاوره در مورد نوسازی و بهسازی منازلتان در سال جدید

مشاوره در مورد نوسازی و بهسازی منازلتان در سال جدید

 بسیاری از مردم تصور می کنند که بهسازی منازل بیش از حد طاقت فرسا است و نمی توان آن را حل کرد. با این حال ، اگر ذهن باز دارید ، می توانید اهداف خود را به انجام برسانید. در این مقاله ، ما چند توصیه ارزشمند ارائه خواهیم داد که می تواند به شما در هر پروژه بهسازی منزل کمک کند.

فروشنده بازدید : 128 چهارشنبه 17 دي 1399 زمان : 9:14 نظرات ()

تمیز کردن فرش در منزل با این نکات ویژه

تمیز کردن فرش در منزل با این نکات ویژه

 نظر شما در مورد فرش های شما چیست؟ اگر به آنها فکر می کنید ، احتمالاً فکرهای خوبی ندارید. شما نباید به این فکر باشید که فرش های شما چه شکلی هستند ، مگر اینکه خیلی داغ به نظر نرسند. در این صورت ، به تهیه یک تمیز کننده فرش حرفه ای فکر کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

 

فروشنده بازدید : 90 سه شنبه 16 دي 1399 زمان : 21:28 نظرات ()

خرید آنلاین وقتی ایمن باشد با خیال آسوده خرید کنید

خرید آنلاین وقتی ایمن باشد با خیال آسوده خرید کنید

 هیچ چیز کاملاً عجله ای برای یافتن یک معامله فوق العاده آنلاین نیست. اما ، بهترین راه برای تبدیل شدن به یک متخصص در خرید آنلاین ، تحقیق در مورد همه چیز در مورد ترفندها و نکات مربوط به تجارت است. ادامه مقاله زیر را بخوانید ، و در کمترین زمان می توانید یک حرفه ای واقعی باشید.

فروشنده بازدید : 99 یکشنبه 14 دي 1399 زمان : 23:36 نظرات ()

با این نکات خانه خود را زیباتر از گذشته کنید!

با این نکات خانه خود را زیباتر از گذشته کنید!

 وقتی صحبت از طراحی داخلی می شود ، هرکسی واقعاً می تواند تغییراتی را که خانه نیاز دارد ایجاد کند. ممکن است از آنچه فکر می کنید راحت تر باشد. فقط نیاز به برخی ایده ها و دانستن گزینه های شماست. پس از داشتن ایده ، می توانید آن ایده ها را به چیز خاصی تبدیل کنید. در مورد برخی از ایده هایی که می توانید در خانه خود استفاده کنید ادامه مطلب را بخوانید.

فروشنده بازدید : 101 شنبه 13 دي 1399 زمان : 22:9 نظرات ()

با این نکات ارزش گذاری خانه خود را افزایش دهید!

با این نکات ارزش گذاری خانه خود را افزایش دهید!

 آیا این اولین بار است که خانه خود را بهبود می بخشید؟ احتمالاً احساس می کنید کمی گم شده اید. به عهده گرفتن پروژه های بهسازی منزل ترسناک به نظر می رسد. در زیر چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند کارهای بهبود خانه خود را کمی ساده تر کنید.

فروشنده بازدید : 98 شنبه 06 دي 1399 زمان : 9:34 نظرات ()

چگونه یک شرکت عالی تمیز کردن فرش برای فرش های خود پیدا کنیم؟

چگونه یک شرکت عالی تمیز کردن فرش برای فرش های خود پیدا کنیم؟

 هنگامی که متوجه می شوید فرش های شما به تمیزکاری احتیاج دارند ، مهم است که به همه چیز سبک برخورد نکنید. برای اینکه متناسب با نیازهای شما باشد ، باید یک شرکت مناسب را انتخاب کنید. به خواندن ادامه دهید تا درباره چگونگی قضاوت در مورد استخدام یک سرویس شستشوی فرش خوب ، بیشتر بخوانید.

فروشنده بازدید : 114 شنبه 06 دي 1399 زمان : 0:16 نظرات ()

چگونه می توان خرید های شگفت انگیز آنلاین را پیدا کرد

چگونه می توان خرید های شگفت انگیز آنلاین را پیدا کرد

 رشد انفجاری اینترنت باعث می شود خرید مجموعه ای شگفت انگیز از سراسر جهان برای همیشه راحت تر باشد. با این وجود ، دانستن اینکه کجا باید جستجو کنید تا بهترین معاملات را انجام دهید دشوار است. برای برخی از نکات پس انداز برای سفر بعدی خرید آنلاین ، به خواندن ادامه دهید.

فروشنده بازدید : 130 جمعه 05 دي 1399 زمان : 20:18 نظرات ()

با این نکات ساده طراحی داخلی منزل خود را انجام دهید!

با این نکات ساده طراحی داخلی منزل خود را انجام دهید!

 اگر برای مدت زمانی در خانه خود زندگی کرده اید ، احتمالاً آماده تغییر هستید. خانه شما پناهگاه شماست ، بنابراین باید کاری کنید که منزل شما و شخصیت شما باشد. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید ، این مقاله شامل برخی نکات طراحی داخلی برای کمک به شماست.

فروشنده بازدید : 94 سه شنبه 02 دي 1399 زمان : 15:35 نظرات ()

با این ایده های نوسازی ، خانه خود را خانه رویایی خود کنید

با این ایده های نوسازی ، خانه خود را خانه رویایی خود کنید

 وقتی احساس کردید کار فراتر از توانایی شماست ، با یک متخصص تماس بگیرید. این مقاله را بخوانید تا بدانید چه موقع با یک متخصص تماس بگیرید و چه زمانی می توانید این کار را خودتان انجام دهید.

فروشنده بازدید : 126 دوشنبه 01 دي 1399 زمان : 15:37 نظرات ()

یک مشاوره عالی در مورد تمیز کردن فرش که هرکسی می تواند از آن استفاده کند

یک مشاوره عالی در مورد تمیز کردن فرش که هرکسی می تواند از آن استفاده کند

 روزانه فرش زیر پا گذاشته می شود و رد خاک ، میکروب و کپک باقی می ماند. تنها راه مقابله با این آشفتگی دریافت کمک درست است. ادامه مطلب را بخوانید و بدانید که چگونه می توانید شرکتی را استخدام کنید تا فرشهای کثیف شما را یک بار و برای همیشه مقابله کند و چیزی جز پاکیزگی را پشت سر نگذارید.

 

فروشنده بازدید : 188 یکشنبه 30 آذر 1399 زمان : 20:25 نظرات ()

مشکلات خرید آنلاین یا خرید اینترنتی

مشکلات خرید آنلاین یا خرید اینترنتی

آیا از ترس در تعطیلات می ترسید زیرا مجبورید با خریداران دیگر فروشگاه کنار بیایید؟ در این صورت ، راه حلی به نام خرید آنلاین وجود دارد. با انجام خریدهای اینترنتی خود ، مجبور به خرید و فروش با افراد دیگر نباشید زیرا می توانید از طریق رایانه شخصی خود خرید کنید. با این حال ، قبل از شروع ، باید از نکات امنیتی خرید آنلاین آگاه باشید.

فروشنده بازدید : 132 یکشنبه 30 آذر 1399 زمان : 12:40 نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 29
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 28
 • بازدید امروز : 69
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 309
 • بازدید ماه : 2,297
 • بازدید سال : 25,869
 • بازدید کلی : 26,958